کسی که خدا را در جمعی یاد کند خداوند او را در جمعی بهتر یعنی جمع فرشتگان یاد میکند. حضرت محمد صلوات الله علیه
استارپی

درباره استارپی

استارپی و در مجموع مدیریت آن با شعار «استارپی پیشرو در فناوری...» قصد دارد تا بهترین، سریع ترین و آسان ترین خدمات را به کاربران خود اعطا نماید.هدف استارپی

ایجاد محیطی تعاملی برای بالا بردن سطح علم به همراه سرگرمی جذاب و مفید اما با پتانسیلی که میتوانید علاوه بر سرگرمی کسب درآمد نمایید.

در واقع هدف اصلی استار پی ایجاد محیطی علمی و سرگرم کننده برای کاربران است و به


طریقه کار استار پی

کاربران از طریق راه هایی که در ادامه به آن ها اشاره خواهد شد می توانند امتیاز به دست آورده و امتیاز های خود را در استار پی خرج کنند یا اینکه امتیاز های به دست آمده را به تومان تبدیل کرده و بعد از رسیدن موجودی به 3,000 تومان در حساب بانکی خود دریافت نمایند. (هر امتیاز معادل 7 تومان)


راه های کسب درآمد و سرگرمی

 • بازدید و خواندن پست : کاربران می توانند علاوه بر مطالعه مطالب مفید موجود در سایت به ازای هر خواندن مطلب امتیاز به دست آورند.
 • انجام فعالیت کوچک : کاربران می توانند با انجام فعالیت های کوچکی که در سیستم ثبت شده است امتیاز به دست آوردند. معمولا هر فعالیت بیشتر از 5 دقیقه زمان نمی برد.

 • شرکت در مسابقات متنوع و سرگرم کننده : با شرکت در مسابقات و کسب رتبه برتر جایزه مربوط به مسابقه را دریافت کنید

 • و به زودی دنیایی از سرگرمی و اتفاقات جالب


 • از کجا شروع کنم؟

  برای فعالیت ابتدا باید در سیستم ثبت نام نمایید. توجه داشته باشید که ثبت نام کاملا رایگان است و با ثبت نام در سایت 500 تومان به عنوان هدیه عضویت و با دعوت هر دوست 100 تومان به موجودی شما اضافه خواهد شد.  کانال ایتا ما  آپارات ما  کانال سروش ما  پیج ما

  تمامی حقوق برای سایت استار پی محفوظ می باشد. ©