بخیل واقعی کسی است که نام من نزد او برده شود و صلوات نفرستد حضرت محمد صلوات الله علیه
استارپی

برای اندروید برنامه نویسی کنیم یا آی او اس؟

دسته : دسته بندی نشده
نظرات : 0 نظر
برای اندروید برنامه نویسی کنیم یا آی او اس؟

برنامه نویسانی که میخواهد در حوزه موبایل کار کند بین اندروید (android) و آی او اس (IOS) میتوانند تردید پیدا کنند. این سوال جوابش واقعا مشخص است: خب مسلم است اندروید! زیرا تقریبا بیش از ۸۰ درصد گوشی های هوشمند سیستم عامل اندروید دارند و در کشور ایران این رقم تا حدود ۹۰ درصد افزایش پیدا کرده است. همچنین باید مدنظر داشت که در آینده اندروید با حمایت شرکت بزرگ گوگل درخشان است.

پس بدون تردید یادگیری و کدنویسی برای اندروید بهتر است. برای نوشتن اپلیکشن های اندروید نیز زبان جاوا را بهتر است یاد بگیرید. زبان جاوا یک زبان دوست داشتنی است و چون شما احتمالا قبلا با سی یا سی پلاس پلاس کار کرده اید کار با جاوا نیز برایتان راحت خواهد بود چون بسیار شبیه بهم هستند.

سیستم عامل آی او اس (ios) نیز برای شرکت های بزرگ دنیا مانند آمازون، اینستاگرام، فیسبوک و ... حائز اهمیت است! زیرا شرکت های بزرگ برای جذب کاربر و مشتری بیشتر اپلیکیشن های خود را برای تمامی سیستم عامل های روز دنیا عرضه می کنند تا تمامی افراد بتوانند از خدمات و محصولات استفاده نمایند و از دور رقابت با سایر رقیب های خود عقب نمانند.

سخن پایانی :
با توجه به توضیحات بالا پیشنهاد بنده این است که اگر می خواهید تازه برنامه نویسی را شروع کنید یا قصد ارائه خدمات و محصولات خود را از طریق اپلیکیشن دارید بهتر است برای شروع از اندروید استفاده نمایید و بعد از شناخته شدن بین کاربران نسخه آی او اس اپلیکشن خود را ساخته و ارائه نمایید.

نظرات (0)

برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید. ورود | ثبت نامکانال ایتا ما  آپارات ما  کانال سروش ما  پیج ما

تمامی حقوق برای سایت استار پی محفوظ می باشد. ©